Nasz zespół

Zasięg Wiedzy tworzą ludzie, którzy od lat są związani zarówno z mediami internetowymi, jak i nauką. Ich pomysłem było połączenie tych obu światów tak, aby powstał ciekawy, aktualny oraz inspirujący portal popularnonaukowy.

Zespół współtworzą doświadczeni redaktorzy mediów internetowych, zatem czytelnicy mają pewność, że nie będzie tu zawiłego języka naukowego, który bardzo trudno zrozumieć. Zamiast tego teksty są napisane prosto, chociaż dotyczą poważnych – a często dość skomplikowanych spraw. Jedak uważamy, że prostota językowa oraz łatwo przyswajalny przekaz wcale nie muszą się kłócić z wysoką jakością – a wręcz przeciwnie, powinny się ze sobą komponować.

Członkowie zespołu Zasięgu Wiedzy mają bardzo różne wykształcenie – niektórzy są po chemii, fizyce czy też matematyce stosowanej, ale również są tacy po politologii czy dziennikarstwie. Razem tworzy to unikalny zespół, który jest sobie w stanie poradzić z wyzwaniem tworzenia nowoczesnego serwisu naukowego. Mamy nadzieję, że praca zespołu zaowocuje częstymi  wizytami Państwa tutaj!