Przewiewny strój na lato – jakie elementy są ważne?

Lato to uciążliwy czas dla wszystkich osób, szczególnie tych pracujących w biurach. Gdy dodatkowo nie ma tam klimatyzacji, trudno o efektywną pracę. W takiej sytuacji trzeba zapewnić sobie komfort innymi metodami i dobrać przewiewny strój na lato. Panie powinny zrezygnować z ciężkich butów. Szpilki też nie są wskazane, bo obciążają kręgosłup, a dodatkowo zmniejszają wygodę chodzenia.

Najlepiej więc zainwestować w sandały lub modne ostatnio obuwie sportowe. Buty damskie firmy Puma to klasyka gatunku. Te dostępne na https://www.vip-brands.pl/damskie-obuwie-damskie-puma są doskonale przewiewne, a przede wszystkim wygodne, zapewniają idealny komfort zarówno w biurze, jak i poza nim. Sprawdzą się podczas porannej przebieżki a także popołudniowego wypadu do parku.

Odpowiednie ubranie też jest ważne

Pamiętajmy jednak, aby zadbać też o inne elementy garderoby. Przewiewne sukienki to podstawa o tej porze roku, więc warto w miarę możliwości odstawić ciasne garsonki oraz eleganckie koszule. To samo dotyczy mężczyzn – dla nich idealny będzie zwykły t-shirt. To element stroju, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ich duży wybór oferuje m.in. VIP Brands. Koszulka musi być wykonana z jakościowego materiału, by dobrze spełniała swoją funkcję.

Odpowiednio szerokie wycięcie pod szyją zapewni dobrą wentylację nawet bez posiadania guzików. Najlepiej, aby ubranie było w jasnym kolorze – najlepiej sprawdzi się on podczas upałów. Taka stylizacja będzie praktyczna oraz niezwykle wygodna na kilka gorących dni.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 2 =